Worx Nitro WX542.9 20 V lengőpengés dekopírfűrész akkumulátor és töltő nélkül
Cikkszám 4915070Termékleírás
Cikkszám 4915070
WX542 Worx 20V dekopírfűrész kefe nélküli motorral. A kefe nélküli motor alapjáraton 0-3,500 löketet ad le percenként. A T-befogóval ellátott lap szerszám nélkül szorítható be, lökethossza pedig 26 mm. A sarokillesztési szög 45° balra vagy jobbra. A maximális vágási teljesítmény fában 120 mm, acélban 10 mm, PVC-ben pedig 20 mm. A talplemez szerszám nélkül beállítható. A négyfokozatú lengőlöket biztosítja a pontos és precíz vágást minden anyagban. A vágást LED-lámpa világítja meg, a beépített lefúvó funkció pedig pontosabb vágást tesz lehetővé.
A gyártó adatai
POSITEC GERMANY GMBH
Schanzenstrasse 22
51063 Köln
germany@positecgroup.com
6943475888770
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Max. Vágásmélység fémben: | 10 mm |
| Max. Vágásmélység fában: | 120 mm |
| Löketszám (ig): | 3 500 /perc |
| Löketszám (tól): | 0 /perc |
| Teljesítmény: | 20 V |
| Akkumulátor kapacitás: | 2,5 Ah |
| Akkumulátor típus: | Li-ion |
| Típus: | Dekopírfűrész |
| Fűrészlapemelés: | 26 mm |
| Ferde vágás: | Igen |
| Beépített porelszívás: | Nem |
| Porszívó csatlakozó: | Igen |
| Lengő löket fokozatok: | 3 |
| Színesfém lépésteljesítmény (mm): | 10 |
| Max. löketszám: | 3500 |
| Maximális akkumulátorfeszültség: | 20,0 V |
| Névleges akkumulátorfeszültség: | 20,0 V |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,93 kg |
| Magasság: | 2,1 cm |
| Szélesség: | 7 mm |
| Mélység: | 2,4 cm |





