Mica Decorations kapucnis poncsó sötétzöld egységes méret
Cikkszám 5504147Termékleírás
Cikkszám 5504147
A laza szabású, sötétzöld színű poncsó a kényelmet és a stílust egyesíti magában. Puha anyagának köszönhetően kényelmes viselet, és kellemesen melegen tart. Laza szabása maximális mozgásszabadságot biztosít, és tökéletes, ha otthon vagy utazáskor egy kis meghittségre van szükség. A kapucni a fokozott kényelem mellett modern megjelenést is kölcsönöz a poncsónak. A kapucnis poncsó a sötétzöld mellett antracit, bézs és sötétkék színben is kapható. Külső anyag 100% poliészter, mandzsetta 100% pamut
A gyártó adatai
Edelman BV
Schinkeldijk 56
2811 PB Reeuwijk
obide@edelman.nl
8720362299240
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Színes takarók és takarók: | Zöld |
| Takaró típus: | Puha takaró |
| Mosógépben mosható: | Mosógépben mosható |
| Perem: | Összekapcsolt |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 730 g |
| Magasság: | 117,0 cm |
| Szélesség: | 70,0 cm |
| Mélység: | 70,0 cm |



