Kerti talajlazító
Cikkszám 4101622Termékleírás
Cikkszám 4101622
A kerti talajlazítót a talaj fellazítására és gyomtalanításra használják. A kerti szerszám robusztus és stabil edzett acélból készült. A talajlazítónak öt foga van, amelyekkel a földet fel lehet lazítani. A konstrukció 95 cm hosszú nyélre szerelt dupla fogójának köszönhetően nagyon kíméli a hátat, mert kizárja a hajlított testtartást. A földet álló helyzetben lehet megmunkálni.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873203640,4002408680699
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Karmok |
| Maximális munkaszélesség: | 31,0 cm |
| Maximális nyélhossz: | 95 cm |
| Minimális nyélhossz: | 95 cm |
| Felhasználás: | Felásás |
| Nyél anyaga: | Fém |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 800 g |
| Magasság: | 95,0 cm |
| Szélesség: | 30,0 cm |
| Mélység: | 30,0 cm |





