LUX-TOOLS földfúró kézi 115 cm
Cikkszám 3039625Termékleírás
Cikkszám 3039625
Ez a LUX-TOOLS Classic talajfúró különféle kerti munkákhoz használható. Alkalmas talajba fúrt lyukak készítésére, kerítésoszlopok elhelyezésére, valamint bokrok ültetésére. Kitűnő minőségben készült, így megbízható kerti eszköz otthoni használatra. A fúrószár anyaga porszórt, masszív acél. Előnye, hogy kézkímélő műanyag bevonattal ellátott markolattal rendelkezik, mely kényelmes és kíméletes munkavégzést tesz lehetővé. A kézifúró átmérője 15 cm, teljes hossza 115 cm.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873977367
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Lyukasító |
| Maximális munkaszélesség: | 15 cm |
| Maximális nyélhossz: | 71 cm |
| Nyél anyaga: | Fém |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,80 kg |
| Magasság: | 115,0 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 15,0 cm |





