LUX-TOOLS Kerti dupla kapa villás mini nyéllel 85 cm
Cikkszám 1549591Termékleírás
Cikkszám 1549591
A porszórt acélból készült LUX-TOOLS dupla kapa lemeze sík és 3 villás A LUX-TOOLS dupla kapa nyele 850 mm x 24 mm-es. A nyél egy praktikus furattal van ellátva a termék helytakarékos tárolásához. A LUX-TOOLS dupla kapa kiválóan alkalmas a talaj lazításához, levegőztetéséhez (3 villa) vagy a kis ágyások, cserepek gyomlálásához (sík lemez) illetve temetői munkálatokhoz.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873202483
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Csákányok |
| Maximális munkaszélesség: | 7 cm |
| Maximális nyélhossz: | 85 cm |
| Maximális nyélátmérő: | 2,4 cm |
| Felhasználás: | Csákányok |
| Nyél anyaga: | Fa |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 427 g |
| Magasság: | 87,5 cm |
| Szélesség: | 16,5 cm |
| Mélység: | 7,0 cm |





