LUX-TOOLS gyomkiszedő
Cikkszám 4859666Termékleírás
Cikkszám 4859666
A LUX-TOOLS gyomkiszedő egy praktikus kerti szerszámot kínál a gyomok talajból való eltávolításához. Könnyen behelyezhető a gyepbe, és közvetlenül a gyökereknél húzza ki a gyomokat. A könnyű kezelhetőség érdekében a kerti segédeszköz ergonomikus fogantyúval rendelkezik.
Eltávolítja a gyomokat a fűből és az ágyásból
A 100 cm-es teljes hosszával a gyomkiszedő fáradtság nélküli, kellemes kertészkedést biztosít. Fémből készült, ami azt jelenti, hogy Ön tartós és stabil minőségben részesül. Praktikus extra, hogy a kerti szerszám egy hurokkal van ellátva, így használat után a fészerben vagy a műhelyben rendezetten és elérhető közelségben felakasztható.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873203701
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Gyomkapa |
| Maximális munkaszélesség: | 3,5 cm |
| Maximális nyélhossz: | 91 cm |
| Minimális nyélátmérő: | 2,6 cm |
| Maximális nyélátmérő: | 0,6 cm |
| Minimális nyélhossz: | 100 cm |
| Felhasználás: | Gyomlálás |
| Nyél anyaga: | Fém |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,05 kg |
| Magasság: | 5,0 cm |
| Szélesség: | 20,0 cm |
| Mélység: | 100,0 cm |







