LUX-TOOLS MZT-100/60 többfunkciós asztal 1 részes
Cikkszám 5388095Termékleírás
Cikkszám 5388095
Rugalmas segítőtárs minden eseménynél
A LUX-TOOLS MZT-100/60 többfunkciós asztal egy okos megoldás, ha rugalmasságra és sokféle funkcióra van szüksége. Ez a többfunkciós asztal egy 1 m x 0,6 m (Ho x Sz) felületű asztalelemből áll, amelyet önállóan vagy más elemekkel kombinálva használhat, így sokféle célra alkalmas. Az asztal 4 különböző magasságba állítható (0,73 m, 0,80 m, 0,87 m vagy 0,94 m), így tökéletesen alkalmazkodik az Ön igényeihez. Tapétázó asztal felújítási projektekhez, strapabíró értékesítési felületként a bolhapiacon vagy praktikus kisasztal grillezéshez: A többfunkciós asztal mindenre használható.
Strapabíró, könnyű és könnyen tárolható
A LUX-TOOLS MZT-100/60 többfunkciós asztal a sokoldalúsága mellett praktikus használatot is biztosít. A műanyag sarkokkal ellátott stabil alumíniumkeret tartós és nagy teherbírású. Amikor nem használja az asztalt, akkor összecsukhatja, és a keretbe integrált hordozófogantyúnál könnyen szállíthatja. Így mindig felkészült lesz, akár összejövetelekről, akár professzionális felhasználásról, akár spontán bevetésről van szó.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872222604
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Tapétázó asztal |
| Forma: | Négyszögletes |
| Fogantyú anyag: | Műanyag és puha tapintású |
| Anyag: | Alumínium |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,10 kg |
| Magasság: | 94,0 cm |
| Szélesség: | 100,0 cm |
| Mélység: | 60,0 cm |









