C Cube tárolódoboz fedéllel átlátszó
Cikkszám 3924396Termékleírás
Cikkszám 3924396
A fedéllel is rendelkező, átlátszó C Cube tárolódoboz kiválóan alkalmas sokféle mindennapi tárgy tárolására. Sokoldalúan használható és egymásra rakható.
A gyártó adatai
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183080242
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Univerzális doboz |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Átlátszó |
| Fedéllel: | Fedéllel |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 883 g |
| Magasság: | 25,0 cm |
| Szélesség: | 34,0 cm |
| Mélység: | 40,0 cm |

















