C Flat tárolódoboz fedéllel átlátszó
Cikkszám 3996980Termékleírás
Cikkszám 3996980
A lapos, átlátszó C Flat fedeles tárolódoboz kiválóan alkalmas a hétköznapi tárgyak tárolására, és segít Önnek háztartása rendszerezésében.
Tárolódoboz fedéllel és egymásra rakodási lehetőséggel
Az univerzális dobozok a fedélen lévő bemélyedésnek köszönhetően egymásra rakható, így helytakarékos. A zárható fedélnek köszönhetően a doboz tartalma jól védett a porral és szennyeződésekkel szemben. A masszív, átlátszó műanyagból készült falak szabad rálátást biztosítanak a doboz tartalmára.A gyártó adatai
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183099534
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Univerzális doboz |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Átlátszó |
| Fedéllel: | Fedéllel |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Lezárható: | Nem zárható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 503 g |
| Magasság: | 9,0 cm |
| Szélesség: | 40,0 cm |
| Mélység: | 34,0 cm |










