CURVER ALFA kosár XL átlátszó 25,5 l
Cikkszám 2633899Termékleírás
Cikkszám 2633899
Az ALFA sokoldalú kosarak, amelyek minden otthonba tökéletesek. Könnyen tisztán tarthatók. A masszív műanyagból készült, mely tartós és ellenálló a sérüléseknek. Különböző méretekben kaphatók, az Ön igényeitől függően. A színűk univerzális, így bármilyen belső térbe tökéletesen illeszkedik. Kényelmes fogantyúval rendelkezik. Egymásra és egymásba helyezhetőek a helyhatékonyság.
A gyártó adatai
KETER Poland Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 212 A
02-486 Warsaw
gpsr.ketereu@keter.com
3253921516809
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Űrtartalom: | 25,5 l |
| Típus: | Dekoratív tárolódoboz |
| Anyag: | Műanyag |
| Fedéllel: | Fedél nélkül |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 622 g |
| Magasság: | 25,8 cm |
| Szélesség: | 31,4 cm |
| Mélység: | 42,9 cm |





