Curver Filo kosár újrahasznosított műanyagból XS méret cappuccino
Cikkszám 4746087Termékleírás
Cikkszám 4746087
Az új Filo kollekció a Curver innovatív termékcsaládja. Az inspirációt a varrás és a horgolt kézimunkák adják, amelyek romantikus és nosztalgikus légkörrel párosulva visszarepítenek bennünket az időben. A szeretettel, kézzel készített termékek egyszerű szépsége és a tárolókhoz használt modern és funkcionális anyag együttese minden környezetben otthonos hangulatot teremt. A termékcsalád különböző célokra különböző termékeket kínál. A Filo XS kosár kiválóan alkalmas kisebb kozmetikai termékek vagy apró konyhai eszközök számára.
A kosár mérete: 23,5 cm x 17,5 cm x 12 cm, térfogata pedig 3,5 l.
A gyártó adatai
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183118655
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Űrtartalom: | 3,5 l |
| Típus: | Dekoratív tárolódoboz |
| Anyag: | Újrahasznosítás |
| Szín: | Cappuccino |
| Fedéllel: | Fedél nélkül |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Élelmiszerek frissentartásához: | Élelmiszerekre nem biztonságos |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 160 g |
| Magasság: | 12,0 cm |
| Szélesség: | 17,5 cm |
| Mélység: | 23,5 cm |



