Curver Infinity doboz 17,5 cm x 26 cm x 12,3 cm szürke
Cikkszám 5087408Termékleírás
Cikkszám 5087408
Modern tárolás az Infinity sorozattal: A két kényelmes fogantyúval ellátott, szürke Infinity Curver doboz könnyű szállítást tesz lehetővé, és remekül illeszkedik a nappalikba, hálószobákba, irodákba és fürdőszobákba. És mi a legjobb benne? Ezek az okos tárolódobozok igazi tárolóhelycsodák! Egymásra vagy egymásba is rakhatja őket, hogy ne csak helyet szabadítson fel, hanem a szervezést is új szintre emelje.
A gyártó adatai
KETER Poland Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 212 A
02-486 Warsaw
gpsr.ketereu@keter.com
3253924748009
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Űrtartalom: | 4,5 l |
| Típus: | Univerzális doboz |
| Anyag: | Polipropilén |
| Szín: | Szürke |
| Fedéllel: | Fedél nélkül |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Élelmiszerek frissentartásához: | Élelmiszerekre nem biztonságos |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 170 g |
| Magasság: | 26,0 cm |
| Szélesség: | 17,5 cm |
| Mélység: | 12,3 cm |



