Curver Infinity elválasztó S 0,45 l
Cikkszám 4772588Termékleírás
Cikkszám 4772588
A Curver Infinity elválasztó ideális multifunkcionális tárolást biztosít a lakásban. Kombinálhatod az elválasztóelemeket, hogy rendezetten tárolhasd a tárgyakat irodában, fürdőszobában, konyhában vagy a ház bármelyik helyiségében. Mivel tartós műanyagból készült, könnyen tisztítható.
A gyártó adatai
KETER Hungary Kft.
Zsong Völgy 2
4211 Ebes
curver@globalinstore.hu
3253921723009
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Szürke |
| Fedéllel: | Fedél nélkül |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Élelmiszerek frissentartásához: | Élelmiszerekre nem biztonságos |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 38 g |
| Magasság: | 5,1 cm |
| Szélesség: | 7,7 cm |
| Mélység: | 15,5 cm |





