Curver Infinity fiókos tároló 4 x 11 l
Cikkszám 4772646Termékleírás
Cikkszám 4772646
A tároló 4 nagyméretű fiókból áll, melyek kényelmes fogantyúval vannak ellátva. Egyszerű stílusának köszönhetően a tároló ideális a fürdőszobába, a hálószobába, a nappaliba és a gardróbba egyaránt. Kerekeinek köszönhetően könnyedén mozgatható. Sima felülete egyszerűen tisztítható.
A gyártó adatai
KETER Poland Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 212 A
02-486 Warsaw
gpsr.ketereu@keter.com
3253924355016
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Űrtartalom: | 11 l |
| Típus: | Fiókos tárolódoboz |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Szürke |
| Fedéllel: | Fedél nélkül |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgőkkel |
| Élelmiszerek frissentartásához: | Élelmiszerekre nem biztonságos |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,20 kg |
| Magasság: | 65,5 cm |
| Szélesség: | 29,5 cm |
| Mélység: | 36,0 cm |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.









