Curver "Infinity" kosár 4,5 l - Fehér
Cikkszám 4753612Termékleírás
Cikkszám 4753612
Praktikus doboz, egyszerű vonalakkal, skandináv stílus. Ideális fürdőszobában, öltözőben és konyhában való használatra.
A gyártó adatai
KETER Poland Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 212 A
02-486 Warsaw
gpsr.ketereu@keter.com
3253924747224
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Űrtartalom: | 4,5 l |
| Típus: | Dekoratív tárolódoboz |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Fehér |
| Fedéllel: | Fedél nélkül |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Élelmiszerek frissentartásához: | Élelmiszerekre nem biztonságos |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 169 g |
| Magasság: | 12,3 cm |
| Szélesség: | 17,5 cm |
| Mélység: | 26,0 cm |







