Curver "Pure" kosár sötétszürke 11 l
Cikkszám 5398524Termékleírás
Cikkszám 5398524
A Pure tárolódoboz egy moduláris és multifunkcionális tárolási megoldás az otthonodba. Kényelmes fogantyúinak köszönhetően könnyedén szállítható, így a könyvek, cipők, játékok, vagy különböző papírok bármely szobában helyet kaphatnak. A legjobb minőségű műanyagból készül, így ellenálló és könnyen tisztítható. Letisztult, egyszerű geometrikus mintája egyedi stílust ad, így remek választás lakása bármely helyiségébe! További előnye a terméknek, hogy 100%-ban újrahasznosított anyagból készül, így rendkívül környezettudatos.
A gyártó adatai
KETER Poland Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 212 A
02-486 Warsaw
gpsr.ketereu@keter.com
3253924872131
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Űrtartalom: | 11 l |
| Típus: | Dekoratív tárolódoboz |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Fehér |
| Fedéllel: | Fedél nélkül |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Élelmiszerek frissentartásához: | Élelmiszerekre nézve biztonságos |
| Lezárható: | Nem zárható |
| Betétpolc: | Nincs hozzá |
| Ülőpárnákhoz megfelel: | Nem alkalmas alátétekhez |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Falvastagság: | 0,25 mm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 348 g |
| Magasság: | 13,6 cm |
| Szélesség: | 26,6 cm |
| Mélység: | 35,6 cm |





