Dekor faládakészlet 5 darabos natúr
Cikkszám 3585098Termékleírás
Cikkszám 3585098
A szép dekor faládakészlet felülete a valódi vintage stílus megvalósítása érdekében kezeletlen. A készlet öt különböző méretű ládát tartalmaz.
A gyártó adatai
Lemkes Export B.V.
Kwintlaan 1
2295 Kwintsheul
info@kwintplant.nl
8715495433968
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Dekoratív tárolódoboz |
| Anyag: | Fa |
| Szín: | Natúr |
| Fedéllel: | Fedél nélkül |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,6 kg |
| Magasság: | 35,0 cm |
| Szélesség: | 54,0 cm |
| Mélység: | 54,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!





