Egymásba rakható tárolódoboz 23 l szürke
Cikkszám 3841384Termékleírás
Cikkszám 3841384
A praktikus egymásba rakható tárolódoboz sokoldalúan használható, és különösen textíliák, játékok és szerszámok tárolására alkalmas. A dobozok a háztartás minden területén használhatók. A dobozok szilárdak, és üres állapotban a helytakarékosság érdekében biztonságosan egymásra rakhatók.
3 különböző színben kapható.
A gyártó adatai
Keter Group BV
Ericssonstraat 17
5121 MK Rijen
curver@globalinstore.hu
8013183029050
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Űrtartalom: | 23 l |
| Típus: | Egymásra rakható dobozok |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Színes |
| Fedéllel: | Fedél nélkül |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 435 g |
| Magasság: | 23,0 cm |
| Szélesség: | 42,0 cm |
| Mélység: | 35,0 cm |



