Eurobox - rendszer dobozfedél 40 x 30 cm átlátszó
Cikkszám 3789641Termékleírás
Cikkszám 3789641
Mindegy, hogy stílusosan lakótérben, tárolódobozként a pincében vagy hasznos segítőeszközként munkaközben használja, az Eurobox rendszer minden helyzetben megfelel rendeltetésének, és ráadásul még mutatós is.
Robusztus fedél az Eurobox kiegészítéseként
Az Eurobox System dobozfedél kiváló kiegészítés az Euroboxhoz. Három különböző színben, szürkében, feketében és átlátszóban kapható. A fedelek pontosan illeszkednek az Euroboxokra, és egymásra rakhatók. A fedelek két méretben kaphatók, a 60 cm x 40 cm és a 40 cm x 30 cm alapméretű Euroboxhoz.
Moduláris rendszer - egyedileg bővíthető
A moduláris rendszer több mint 60 önálló összetevőből áll, melyek egyedileg kombinálhatók. Az Eurobox-rendszer három különböző színben kapható: átlátszóban, szürkében és feketében. Többféle méret közül választhat. Miután döntött a méretről, a színről és a dobozvariációról, az összeállítást további elemekkel is kiegészítheti saját igényei és elképzelései szerint. Az összes önálló elem gyorsan és könnyen összekapcsolható.
Választási lehetőségei
A megfelelő tárolódobozok optimális kihasználása érdekében lehetőség van arra, hogy utólag különböző fedélváltozatokat, betétdobozokat, elválasztókat vagy adaptergyűrűket szereljen be. Szükség szerint választhat a tömörfalú, áttört falú és csapófedeles dobozok közül. A dobozok egymásra rakhatók, emellett lehetőség van arra, hogy a dobozokat egy külön görgős kocsival vagy alternatív megoldásként úgynevezett bedugható görgőkön szállítsák.
A gyártó adatai
Surplus Systems GmbH
Siemensstrasse 2
53121 Bonn
info@surplussystems.de
4260363028790,4260363020763
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Eurobox |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Átlátszó |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Élelmiszerek frissentartásához: | Élelmiszerekre nézve biztonságos |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 320 g |
| Magasság: | 1,8 cm |
| Szélesség: | 30,0 cm |
| Mélység: | 30,0 cm |















