Eurobox - rendszer rácsos falú doboz 60 cm x 40 cm x 12 cm szürke
Cikkszám 3749181Termékleírás
Cikkszám 3749181
Eurobox doboz
Az Eurobox rendszerhez tartozó doboz dupla falszerkezetének köszönhetően kiválóan alkalmas nagy terheléshez. A dobozok között fellépő ütések és erők így jobban elnyelődnek. A rendszer teherbíró képessége 200 kg-ig terjed, és az ergonomikusan illesztett fogantyúk révén kényelmesen hordozható. A dobozok szagsemlegesek, valamint hideg- és hőállóak.
A rendszer
Mindegy, hogy stílusosan elhelyezve a lakótérben, tárolódobozként a pincében vagy munka közben hasznos segítőeszközként használja, az Eurobox-rendszer minden helyzetben megfelel rendeltetésének, és ráadásul még mutatós is. A moduláris rendszer több mint 60 egyedi összetevőből áll, amelyek egyedileg kombinálhatók. Az Eurobox-rendszer három különböző színben kapható: átlátszóban, szürkében és feketében. Többféle méret közül választhat. Miután döntött a méretről, a színről és a dobozvariációról, az összeállítást további elemekkel is kiegészítheti saját igényei és elképzelései szerint. Az összes önálló elem gyorsan és könnyen összekapcsolható.
Választási lehetőségei
A megfelelő tárolódobozok optimális kihasználása érdekében utólag különböző fedélváltozatokat, betétdobozokat, elválasztókat vagy adaptergyűrűket szerelhet be. Szükség szerint választhat a tömörfalú, áttört falú és csapófedeles dobozok közül. A dobozok egymásra rakhatók, emellett lehetőség van arra, hogy a dobozokat egy külön görgős kocsival vagy alternatív megoldásként úgynevezett bedugható görgőkön szállítsák.
Kombinálja az egyes elemeket kedve szerint, és hozza létre saját, egyedi modulrendszerét. A rendszer bármikor, akár utólag is rugalmasan bővíthető.
A gyártó adatai
Surplus Systems GmbH
Siemensstrasse 2
53121 Bonn
info@surplussystems.de
4260223732522,4260223738357
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Űrtartalom: | 22 l |
| Típus: | Eurobox |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Szürke |
| Fedéllel: | Fedél nélkül |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Élelmiszerek frissentartásához: | Élelmiszerekre nézve biztonságos |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,30 kg |
| Magasság: | 12,0 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 40,0 cm |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.

















