Eurobox-rendszer Tauro 1/2-es betétdoboz keresztirányú a 60 cm x 40 cm-es
Cikkszám 4113346Termékleírás
Cikkszám 4113346
Tauro betétdoboz
A Tauro betétdobozok kiváló kiegészítői a 60 x 40 cm alapméretű Euroboxoknak. Négy különböző, a dobozt nyolc részre osztó, negyedelő vagy felező méretben kaphatók. Mivel átlátszóak, tartalmuk jól átlátható. Az Euroboxokhoz hasonlóan mindegyik betétdoboz hőálló, formatartó, élelmiszerhez is használható és szagsemleges.
A rendszer
Mindegy, hogy stílusosan elhelyezve a lakótérben, tárolódobozként a pincében vagy munka közben hasznos segítőeszközként használja, a Tauro Eurobox-rendszer minden helyzetben megfelel rendeltetésének, és ráadásul még mutatós is. A moduláris rendszer több mint 60 önálló összetevőből áll, melyek egyedileg kombinálhatók. A Tauro Eurobox-rendszer három különböző színben kapható: átlátszóban, szürkében és feketében. Ezenkívül többféle méret közül is választhat. Miután döntött a méretről, a színről és a dobozvariációról, az összeállítást további elemekkel is kiegészítheti saját igényei és elképzelései szerint. Az összes önálló elem gyorsan és könnyen összekapcsolható.
Választási lehetőségei
A megfelelő tárolódobozok optimális kihasználása érdekében lehetőség van arra, hogy utólag különböző fedélváltozatokat, betétdobozokat, elválasztókat vagy adaptergyűrűket szereljen be. Szükség szerint választhat a tömörfalú, áttört falú és csapófedeles dobozok közül. A dobozok egymásra rakhatók, emellett lehetőség van arra, hogy a dobozokat egy külön görgős kocsival vagy alternatív megoldásként úgynevezett bedugható görgőkön szállítsák.
Kombinálja tetszés szerint az egyes elemeket, és hozza létre saját egyedi modulrendszerét. A rendszer utólag bármikor rugalmasan bővíthető.
A gyártó adatai
Surplus Systems GmbH
Siemensstrasse 2
53121 Bonn
info@surplussystems.de
4260363028592,4260363025867
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Űrtartalom: | 6,5 l |
| Típus: | Univerzális doboz |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Átlátszó |
| Fedéllel: | Fedél nélkül |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Élelmiszerek frissentartásához: | Élelmiszerekre nézve biztonságos |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 414 g |
| Magasság: | 8,8 cm |
| Szélesség: | 27,7 cm |
| Mélység: | 35,8 cm |













