Fa láda fülekkel 15 l barna 35 cm x 25 cm x 18 cm
Cikkszám 4254579Termékleírás
Cikkszám 4254579
A fa láda nagyszerűen segít a rendszerezésben, és tetszés szerint használható például könyvek, poharak vagy szerszámok tárolásához, vagy akár különböző dekorációs ötletek megvalósításához is. A tárolóláda az oldalsó mélyedéseknek köszönhetően egyszerűen szállítható.
A gyártó adatai
Gerhard Weinz GmbH
Bergstrasse 15
71157 Hildrizhausen
info@gw-import.de
8713968359029
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Űrtartalom: | 15 l |
| Típus: | Univerzális doboz |
| Anyag: | Fa |
| Szín: | Színes |
| Fedéllel: | Fedél nélkül |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 854 g |
| Magasság: | 18,0 cm |
| Szélesség: | 25,0 cm |
| Mélység: | 35,0 cm |



