Fadoboz 60 cm x 40 cm x 15 cm fenyő
Cikkszám 2888170Termékleírás
Cikkszám 2888170
Praktikus és dekoratív doboz nyers fenyő alapanyagból. Festhető, felületkezelhető, díszíthető, így egyszerűen otthonához igazíthatja. Ideális tárolóeszköz, gyermekek számára különösen ajánlott játéktárolás céljára.
A gyártó adatai
Deli Home Hungary Kft.
Golgota hrsz. 502
7673 Kővágószőlős
info.hu@deli-home.com
5996025051286
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Egymásra rakható dobozok |
| Anyag: | Fa |
| Szín: | Átlátszó |
| Fedéllel: | Fedél nélkül |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,80 kg |
| Magasság: | 15,0 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 40,0 cm |



