Faláda XL erdeifenyő lángolt 23,9 cm x 58,5 cm x 39 cm
Cikkszám 4168993Termékleírás
Cikkszám 4168993
Az XL faláda univerzálisan használható élelmiszerek és sok más dolog tárolására és szállítására. Borosládának, játékok tárolására vagy dekoratív bútornak is alkalmas. 100 %-ban FSC®-tanúsított, kezeletlen fenyőfából készült, égetett felülettel. A jobb kezelhetőség érdekében a faláda oldalán fogantyúk találhatók. A csomag tartalmazza az összeszereléshez szükséges csavarokat.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871149704,4048122035674
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Űrtartalom: | 46,6 l |
| Típus: | Univerzális doboz |
| Anyag: | Fa |
| Szín: | Natúr |
| Fedéllel: | Fedél nélkül |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,30 kg |
| Magasság: | 23,9 cm |
| Szélesség: | 39,0 cm |
| Mélység: | 58,5 cm |







