Flair Big Box 75 liter
Cikkszám 5218581Termékleírás
Cikkszám 5218581
Flair Big Box 75 liter. Transzparens műanyag tárolódoboz. Praktikus kialakítás, zárható tetővel. 100%-ban újrahasznosítható.
A gyártó adatai
Flair-Plastic Kft.
Sajószigeti 2.
3527 Miskolc
info@flair-plastic.hu
5995875801102
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Űrtartalom: | 75 l |
| Anyag: | Műanyag |
| Fedéllel: | Fedéllel |
| Lezárható: | Lezárható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,27 kg |
| Magasság: | 47,0 cm |
| Szélesség: | 59,0 cm |
| Mélység: | 38,5 cm |







