Fürdőszoba doboz San Diego 2 rekeszes hosszú
Cikkszám 5155692Termékleírás
Cikkszám 5155692
A WENKO praktikus San Diego fürdőszobadoboz-sorozatával tartós rendet és szerkezetet varázsolhat fürdőszobájába és háztartásába: A hasznos szervezési segédanyagok 100%-ban újrahasznosított PET palackokból készülnek, és remekül is néznek ki. A fürdőszobadoboz átlátszó szürke színű, és elegánsan illeszkedik a meglévő fürdőszobai berendezéshez. A robusztus kialakításnak köszönhetően a smink- és ápolószerek, a borotválkozó edények vagy akár az irodaszerek is jól láthatóan és könnyen elérhető helyen tárolhatók. Akár a fürdőszobában, mobilházban vagy a konyhában: A rendszerető segítőt mindenhol használják, ahol a tárgyak lazán hevernek, és nincs fix helyük. Az ablakpárkányokat és a mosogatópolcokat többé nem kell külön rúzsokkal, körömlakkos flakonokkal vagy sminkecsetekkel bélelni: Hosszú, de keskeny területtel (Sz x Ma x Mé): 27,5 x 7,2 x 9 cm, osztva két praktikus rekesz, A praktikus tárolódoboz tökéletes szervezési rendszert kínál a mindennapi élet apró dolgaihoz. Még a tele szekrények és fiókok is gyorsan és fenntarthatóan rendbe tehetők a dobozok segítségével, és tökéletesen felszerelhetők. A fenntartható tároló dobozok 100%-ban újrahasznosított PET palackokból készülnek. Az üres palackokat megtisztítják, felaprítják, majd speciális olvasztási eljárással tovább dolgozzák rPET granulátummá. A feldolgozás ezen innovatív formájával a feleslegessé vált műanyaghulladék nyersanyagként újra felhasználhatóvá válik, és megóvjuk az ökoszisztémát. Maguk a dobozok is 100%-ban újrahasznosíthatók.
A gyártó adatai
Wenko-Wenselaar GmbH & Co.KG
Im Hülsenfeld 10
40721 Hilden
service@wenko.de
4008838429211
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Támogató doboz |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Kékesszürke |
| Fedéllel: | Hagyományos |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Élelmiszerek frissentartásához: | Élelmiszerekre nem biztonságos |
| Lezárható: | Nem zárható |
| Betétpolc: | Tartozékként kapható |
| Ülőpárnákhoz megfelel: | Nem alkalmas alátétekhez |
| Hulladéktároló edények nyitásához tartozék lánc: | A láncot nem tartalmazza |
| Felületkezelés: | Felérdesített |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 208 g |
| Magasság: | 7,2 cm |
| Szélesség: | 27,5 cm |
| Mélység: | 9,0 cm |

















