Fürdőszoba doboz San Diego nagy
Cikkszám 5155700Termékleírás
Cikkszám 5155700
A WENKO praktikus San Diego-i fürdőszobadoboz-sorozatával tartós rendet és szerkezetet hozhat a fürdőszobájába és a háztartásába: A hasznos szervezési segédanyagok 100%-ban újrahasznosított PET-palackokból készülnek, és kiválóan is néznek ki. A fürdőszobai doboz átlátszó szürke, ill. elegánsan illeszkedik a meglévő fürdőszoba berendezési tárgyakba.A robusztus kialakításnak köszönhetően a smink- és ápolószerek, a borotválkozó edények vagy akár az irodaszerek is jól áttekinthetően és könnyen elérhető helyen tárolhatók Akár a fürdőszobában, lakóautóban vagy a konyhában: a rendet szerető A helper bárhol használható Lazán heverő és fix hely nélküli tárgyak. Az ablakpárkányokat és a mosogatópolcokat többé nem kell külön samponpalackokkal, rúzsokkal vagy krémes tégelyekkel bélelni: (Sz x Ma x Mé) : 24,4 x 8,5 x 16,3 cm A tágas tárolódoboz rengeteg tárolóhelyet kínál Még a teli szekrények és fiókok is gyorsan és fenntarthatóan rendbe tehetők a dobozok és a tökéletes szerkezet segítségével. A WENKO fenntartható San Diego-i tárolódobozai 100%-ban újrahasznosított PET-palackokból készülnek. Az üres palackokat megtisztítják, felaprítják, majd speciális olvasztási eljárással tovább dolgozzák rPET granulátummá. A feldolgozás ezen innovatív formájával a feleslegessé vált műanyaghulladék nyersanyagként újra felhasználhatóvá válik, és megóvjuk az ökoszisztémát. Maguk a dobozok is 100%-ban újrahasznosíthatók.
A gyártó adatai
Wenko-Wenselaar GmbH & Co.KG
Im Hülsenfeld 10
40721 Hilden
service@wenko.de
4008838437667
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Támogató doboz |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Kékesszürke |
| Fedéllel: | Hagyományos |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Élelmiszerek frissentartásához: | Élelmiszerekre nem biztonságos |
| Lezárható: | Nem zárható |
| Betétpolc: | Tartozékként kapható |
| Ülőpárnákhoz megfelel: | Nem alkalmas alátétekhez |
| Hulladéktároló edények nyitásához tartozék lánc: | A láncot nem tartalmazza |
| Felületkezelés: | Felérdesített |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 285 g |
| Magasság: | 8,5 cm |
| Szélesség: | 24,4 cm |
| Mélység: | 16,3 cm |



















