OBI Cadiz L univerzális doboz 4 görgővel 58 cm x 27 cm x 38,3 cm átlátszó
Cikkszám 3996568Termékleírás
Cikkszám 3996568
A praktikus OBI Cadiz L univerzális doboz kiválóan alkalmas a hétköznapi tárgyak tárolására, és segít Önnek háztartása rendszerezésében.
Görgős tárolódoboz
Az alján található 4 görgőnek köszönhetően még a nehéz beltartalom is könnyedén mozgatható, és a doboz könnyen irányítható a padlón. Az univerzális doboz két gumírozott zárókapcsot tartalmaz az oldalán, amelyekkel szorosan lezárhat egy (külön megvásárolható) fedelet a tartalom védelme érdekében.A gyártó adatai
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183102081
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Űrtartalom: | 45 l |
| Típus: | Clipbox |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Átlátszó |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgőkkel |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 937 g |
| Magasság: | 26,5 cm |
| Szélesség: | 58,0 cm |
| Mélység: | 38,0 cm |





