OBI Cadiz Pro S univerzális doboz sötétszürke
Cikkszám 3996626Termékleírás
Cikkszám 3996626
A praktikus OBI Cadiz Pro S univerzális doboz 2 gumírozott zárókapcsával kiválóan alkalmas sokféle mindennapi tárgy tárolására. A doboz sokoldalúan használható, és pl. tároló- vagy szállítódobozként is alkalmazható.
A gyártó adatai
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183102296
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Clipbox |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Színes |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 510 g |
| Magasság: | 27,5 cm |
| Szélesség: | 38,0 cm |
| Mélység: | 26,5 cm |





