OBI faláda görgős
Cikkszám 3116878Termékleírás
Cikkszám 3116878
Az OBI görgős faláda FSC-tanúsítvánnyal rendelkező fenyőből készült, sokoldalúan használható, és elegendő tárolási teret biztosít. A görgős láda teherbírása legfeljebb 25 kg. A görgők kényelmes és egyszerű mozgatást tesznek lehetővé. Méretei: 71 cm x 34 cm x 38 cm.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873003073
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Univerzális doboz |
| Anyag: | Fa |
| Fedéllel: | Fedél nélkül |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgőkkel |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6,0 kg |
| Magasság: | 34,0 cm |
| Szélesség: | 71,0 cm |
| Mélység: | 38,0 cm |





