OBI fedél a Cadiz M - L - XL - XXL méretű univerzális dobozhoz átlátszó
Cikkszám 3996543Termékleírás
Cikkszám 3996543
Az OBI fedél az M, L, XL és XXL méretű Cadiz univerzális dobozhoz használható Praktikus Flexhandle fogantyúval felszerelt, egyszerű kezelhetősége pedig magáért beszél.
Robusztus műanyag fedél
A fedelek tökéletes kiegészítői a Cadiz tárolódobozoknak. Négy különböző méretben kaphatók és egymásra rakhatók. A fedelek robusztus műanyagból készültek, ezért hő- és hidegállóak, és különösen robusztusak.
Kiegészítés a Cadiz tárolódobozhoz
Mindegy, hogy stílusosan elhelyezve a lakótérben, tárolódobozként a pincében vagy munka közben hasznos segítőeszközként használja. A praktikus OBI Cadiz univerzális doboz 2 gumírozott zárókapcsával kiválóan alkalmas sokféle mindennapi tárgy tárolására. A doboz sokoldalúan használható, és pl. tároló- vagy szállítódobozként is alkalmazható.
A gyártó adatai
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183102111
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Clipbox |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Átlátszó |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 450 g |
| Magasság: | 3,3 cm |
| Szélesség: | 57,1 cm |
| Mélység: | 38,0 cm |





