OBI rekesz összecsukható műanyag 32 l
Cikkszám 2257384Termékleírás
Cikkszám 2257384
Fekete-narancs színű OBI összecsukható rekesz a szerszámok és egyéb tárgyak helytakarékos, rendezett tárolásához. A 32 l-es műanyag rekesz 22 kg-ig terhelhető.
A gyártó adatai
Flair-Plastic Kft.
Sajószigeti 2.
3527 Miskolc
info@flair-plastic.hu
5995875007542
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Űrtartalom: | 32 l |
| Típus: | Összecsukható láda |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Színes |
| Fedéllel: | Fedél nélkül |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 900 g |
| Magasság: | 35,0 cm |
| Szélesség: | 48,0 cm |
| Mélység: | 24,0 cm |





