OBI rekesz összecsukható
Cikkszám 3188083Termékleírás
Cikkszám 3188083
Összecsukható rekesz, helytakarékos, praktikus. 32 l-es űrtartalommal, 22 kg-ig terhelhető. Műanyagból készült rendezőeszköz.
A gyártó adatai
HUGO STIEHL GMBH KUNSTSTOFFVERARBEITUNG
GERICHTSSTRAẞE 140
9474 CROTTENDORF
info@hugostiehl.de
9001466717571,9001466763738
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Összecsukható láda |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Színes |
| Fedéllel: | Fedél nélkül |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 946 g |
| Magasság: | 5,0 cm |
| Szélesség: | 35,0 cm |
| Mélység: | 48,0 cm |






