OBI rendező tárolódobozhoz MOOVER M-XXL
Cikkszám 3417946Termékleírás
Cikkszám 3417946
Praktikus rendező apró tárgyakhoz, mely remekül illeszkedik a Moover XS és S méretű tárolódobozaiba. Moover box termékhez tálca 8 rekesszel, ( 3 kis rekesz mindkét oldalon és 2 hosszabb rekesz középen).
A gyártó adatai
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183072926
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Színes |
| Fedéllel: | Fedéllel |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 615 g |
| Magasság: | 7,0 cm |
| Szélesség: | 53,5 cm |
| Mélység: | 34,5 cm |







