OBI univerzális tárolódoboz Santos XXS 15 cm x 26 cm x 17,5 cm 4,5 l átlátszó
Cikkszám 3956471Termékleírás
Cikkszám 3956471
A praktikus OBI Santos XXS univerzális doboz kiválóan alkalmas a hétköznapi tárgyak tárolására, és segít Önnek háztartása rendszerezésében.
Élelmiszer tárolására alkalmas műanyagból készült tárolódoboz
Az élelmiszeripari minőségű műanyagból készült kialakításnak köszönhetően élelmiszerek is tárolhatók benne anélkül, hogy befolyásolná a szagot vagy az ízt. Ezenkívül a (külön kapható) fedél használatával a dobozok könnyebben egymásra helyezhetők.A gyártó adatai
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183082321
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Űrtartalom: | 4,5 l |
| Típus: | Univerzális doboz |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Átlátszó |
| Fedéllel: | Fedél nélkül |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 150 g |
| Magasság: | 15,0 cm |
| Szélesség: | 26,0 cm |
| Mélység: | 17,5 cm |







