Polclap faládához 2 darab
Cikkszám 4192134Termékleírás
Cikkszám 4192134
A polc egy egyszerű faládából hasznos polcállványt varázsol. A polc tetszés szerint használható például a nappaliban, a konyhában vagy a fürdőszobában. Alkalmas magazinok, könyvek, fűszerek és még sok más tárolására és elrendezésére. A polc a mellékelt csavarok segítségével szerelhető fel. A polc mérete 36,5 cm x 21 cm x 24 cm (ma x sz x mé). 100 %-ban FSC®-tanúsított fából készült, és a 23,9 cm x 39 cm x 58,5 cm (ma x sz x mé) és 23,9 cm x 39 cm x 29,2 cm (ma x sz x mé) méretű ládáinkhoz alkalmas. A csomag két darabot tartalmaz.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871149766
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Fa |
| Szín: | Natúr |
| Fedéllel: | Fedél nélkül |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 970 g |
| Magasság: | 36,5 cm |
| Szélesség: | 21,5 cm |
| Mélység: | 2,4 cm |





