Rotho Clear Box-Set Men Shoe tároló doboz 10 l Átlátszó 3 részes
Cikkszám 5448923Termékleírás
Cikkszám 5448923
A Rotho Clear Box egy teljesen átlátszó doboz, amelynek fedele két oldalról könnyen a helyére pattintható és teljesen levehető. A Clear Box dobozok többféle méretben kaphatók. A Clear Box Men Shoe doboz kifejezetten férfi cipők tárolására készült. Valamennyi méret egymásra rakható, 2 kisebb méret mindig elfér a következő, nagyobb méretű dobozon.
A gyártó adatai
Rotho Kunststoff AG
Industriestrasse Althau 11
5303 Würenlingen
info@rotho.com
7610859286130
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Űrtartalom: | 10 l |
| Típus: | Tárolódoboz |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Átlátszó |
| Fedéllel: | Fedéllel |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Élelmiszerek frissentartásához: | Élelmiszerekre nézve biztonságos |
| Lezárható: | Nem zárható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,23 kg |
| Magasság: | 22,5 cm |
| Szélesség: | 26,5 cm |
| Mélység: | 35,7 cm |





