Tető Curver Filo kosárhoz S méret újrahasznosított műanyagból világoskék
Cikkszám 4745998Termékleírás
Cikkszám 4745998
Az új Filo kollekció a Curver innovatív termékcsaládja. Az inspirációt a varrás és a horgolt kézimunkák adják, amelyek romantikus és nosztalgikus légkörrel párosulva visszarepítenek bennünket az időben. A szeretettel, kézzel készített termékek egyszerű szépsége és a tárolókhoz használt modern és funkcionális anyag együttese minden környezetben otthonos hangulatot teremt.
A termékcsalád különböző célokra különböző termékeket kínál. A Filo S kosár kiválóan használható kis üvegek tárolására a konyhában, vagy akár a fürdőszobában is.
A gyártó adatai
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183117603
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Újrahasznosítás |
| Szín: | Világoskék |
| Fedéllel: | Fedéllel |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Élelmiszerek frissentartásához: | Élelmiszerekre nem biztonságos |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 88 g |
| Magasság: | 10 mm |
| Szélesség: | 23,0 cm |
| Mélység: | 27,5 cm |



