Többfunkciós fadoboz nagy 20,5 l
Cikkszám 4167706Termékleírás
Cikkszám 4167706
A nagy méretű faláda univerzálisan használható és szép fókuszpont a lakásban. Alkalmas élelmiszerek tárolására és szállítására, valamint borosládának, játékok tárolására vagy dekoratív bútornak is. 100 %-ban FSC-tanúsítvánnyal rendelkező, kezeletlen fenyőfából készült, natúr felülettel, mely tetszés szerint lekenhető lazúrral vagy lakkal. A faláda oldalán fogantyúk találhatók. A csomag tartalmazza a szükséges csavarokat. Mérete 23,9 cm x 29,2 cm x 39 cm.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121292283,4007871149360
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Űrtartalom: | 20 l |
| Típus: | Univerzális doboz |
| Anyag: | Fa |
| Szín: | Natúr |
| Fedéllel: | Fedél nélkül |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,91 kg |
| Magasság: | 23,9 cm |
| Szélesség: | 29,2 cm |
| Mélység: | 39,0 cm |

















