Under The Sea összecsukható doboz készlet 3 db gyapjúfehér-lila
Cikkszám 4701025Termékleírás
Cikkszám 4701025
Az Under The Sea kollekció gyapjúfehér és lila árnyalatokban pompázó összecsukható doboz készlete színt és rendet visz a gyerekszobába.
A készlet 3 darab dobozt tartalmaz S, M, illetve L méretben, melyek térfogata 2,6 l, 7 l, illetve 20,5 l, és rengeteg tárolóhelyet kínálnak a gyerekszobában.
Az élénk színű összecsukható dobozok a négy fülnek köszönhetően rendkívül könnyen szállíthatók. Hosszú élettartamú és könnyen ápolható műanyagból készültek, egymásra rakhatók, és összecsukva gyorsan elpakolhatók.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048123264455
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Összecsukható láda |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Színes |
| Fedéllel: | Fedél nélkül |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgőkkel |
| Élelmiszerek frissentartásához: | Élelmiszerekre nem biztonságos |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 983 g |
| Magasság: | 6,0 cm |
| Szélesség: | 29,5 cm |
| Mélység: | 43,0 cm |













