Univerzális faláda kicsi 6,2 l
Cikkszám 4252300Termékleírás
Cikkszám 4252300
A kicsi faláda univerzálisan használható, és szemet gyönyörködtető látványt nyújt a lakásban. Kiválóan alkalmas élelmiszerek tárolására és szállítására, valamint boros ládaként, játékok tárolóhelyeként vagy dekoratív bútorként. 100%-ban FSC tanúsítvánnyal rendelkező, kezeletlen erdeifenyőből készült, natúr felületű, amely így ízlés szerint lazúrozható vagy lakkozható. Emellett fogantyúk vannak a fadoboz oldalán. A csomag tartalmazza a szükséges csavarokat. Mérete: 16,4 cm x 19,5 cm x 29,2 cm.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871149377
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Űrtartalom: | 6 l |
| Típus: | Univerzális doboz |
| Anyag: | Fa |
| Szín: | Natúr |
| Fedéllel: | Fedél nélkül |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,46 kg |
| Magasság: | 16,4 cm |
| Szélesség: | 19,5 cm |
| Mélység: | 29,2 cm |









