Wenko fürdőszobai tároló Adria Mini fedeles szürkésbarna
Cikkszám 4521910Termékleírás
Cikkszám 4521910
Kis rendszerező a fürdőszobába, a gyerekszobába és az egész háztartásba. Konyhai tárolókosárként is mutatós. Új, tópszínű megjelenésével modern kiegészítője lesz otthonának. Praktikus fedéllel van ellátva. A tárolókosár kiváló minőségű fonott műanyagból (PP) készült.
Mérete (ma x sz x mé): 6 cm x 18 cm x 10 cm.
A gyártó adatai
Wenko-Wenselaar GmbH & Co.KG
Im Hülsenfeld 10
40721 Hilden
service@wenko.de
4008838216743
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Univerzális doboz |
| Anyag: | Műanyag |
| Fedéllel: | Fedéllel |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 130 g |
| Magasság: | 6,0 cm |
| Szélesség: | 18,0 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |













