XL Cross-Divider faládaosztó lángkezelt
Cikkszám 4169017Termékleírás
Cikkszám 4169017
Az XL Cross-Divider osztó egy egyszerű faládából bortartó polcot varázsol, melyben kb. 12 palack fér el. A polc sokféleképpen használható a nappaliban, a konyhában vagy a fürdőszobában is. Kiválóan alkalmas könyvek és dekorációk számára. A Cross-Divider osztó mérete felállítva 34,1 cm x 20,2 cm x 53,6 cm. 100 %-ban FSC®-tanúsított fából készült, és a 23,9 cm x 39 cm x 58,5 cm (ma x sz x mé) és 23,9 cm x 39 cm x 29,2 cm (ma x sz x mé) méretű ládáinkhoz alkalmas.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871149728
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Dekoratív tárolódoboz |
| Anyag: | Fa |
| Szín: | Natúr |
| Fedéllel: | Fedél nélkül |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,00 kg |
| Magasság: | 34,1 cm |
| Szélesség: | 20,2 cm |
| Mélység: | 53,6 cm |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.









