SmartStore Frost fagyasztódoboz 1 l levendula 3 darab
Cikkszám 5289897Termékleírás
Cikkszám 5289897
A moduláris SmartStore Frost fagyasztódobozok helytakarékosan egymásba rakhatók, így a fagyasztórekeszben lévő hely optimálisan kihasználható. BPA-mentesek, valamint mosogatógépben, fagyasztóban és mikrohullámú sütőben is használhatók (fedél nélkül). A szorosan és biztonságosan záródó fedél praktikus fogantyúkkal rendelkezik a sarkokban a könnyű nyitás érdekében.
A csomag 3 darabot tartalmaz.
A gyártó adatai
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
6411768046751
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Design: | Uni |
| Tartalom (ml): | 1 000 ml |
| Alkalmazási terület: | Tárolás |
| Tartalom (darab): | 3 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 159 g |
| Magasság: | 12,5 cm |
| Szélesség: | 12,0 cm |
| Mélység: | 12,0 cm |







