Tartalék edényzuhany krómozott keverőfúvókával
Cikkszám 4762571Termékleírás
Cikkszám 4762571
Az univerzális edényzuhany a mosogató csaptelep elhasznált vagy meghibásodott fejének cseréjére szolgál. Kényelmes kiegészítője lehet a konyhai berendezésnek is. Ivóvízhez alkalmas, és rugalmas kezelhetőséget biztosít az edények vagy ételek előtisztításához. Az öblítőzuhany minden szabványos csatlakozóval rendelkező konyhai csapteleppel kompatibilis. Kiváló minőségű és ellenálló műanyagból készült. Felülete könnyen tisztítható krómozott bevonattal rendelkezik, amely vízálló és tartós tulajdonságokkal rendelkezik. Ugyanakkor elegáns megjelenése is meggyőző. A tartalék edényzuhany a szabványos külső menettel rendelkező csaptelepekhez vagy a 21 mm-es (G 1/2) méretű kihúzható tömlőkhöz történő csatlakozásra van előkészítve. A kiváló minőségű keverőfúvóka már bele van szerelve, ami egyenletes zuhanysugarat biztosít.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007875704343
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Csatlakozás: | 1/2" |
| Menet: | 1/2" |
| Anyag: | Műanyag |
| Felület: | Króm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 150 g |
| Magasság: | 6,0 cm |
| Szélesség: | 4,9 cm |
| Mélység: | 17,9 cm |







