Víztakarékos konyhai zuhanyoztató M22/M24 krómozott fekete
Cikkszám 3182516Termékleírás
Cikkszám 3182516
A víztakarékos konyhai zuhanyoztató a régi, elhasználódott vagy hibás, sérült edényöblítő zuhanyok pótlására szolgál. Műanyagból, krómozott felületbevonattal készült. Króm és fekete színben kapható. A termék M22x1/M24x1 csatlakozóval rendelkezik, ezáltal az M22 és M24-es menetekkel kompatibilis. A konyhai zuhanyoztató víztakarékos tulajdonságokkal rendelkezik.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873960178
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Csatlakozás: | M22X1/M24X1 |
| Menet: | M22/M24 |
| Anyag: | Műanyag |
| Felület: | Krómozott/ fekete |
| Víztakarékosság: | Víztakarékos funkcióval |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 31 g |
| Magasság: | 11,5 cm |
| Szélesség: | 8,0 cm |
| Mélység: | 4,0 cm |



