OBI ABS szelepfelsőrész vízmelegítőkhöz 16,7 mm (G 3/8)
Cikkszám 3189958Termékleírás
Cikkszám 3189958
A kiváló minőségű, vízmelegítőkhöz való OBI ABS szelepfelsőrész a fürdőszobai és konyhai csaptelepek tartozékaként szolgál. Megbízhatóan szabályozza a vízmennyiséget, és rendkívül hőálló ABS-ből készült. Az akrilnitril-butadién-sztirol egy rendkívül hosszú élettartamú műanyag. A csatlakozó külső menetének mérete 16,7 mm (G 3/8). A piros jelöléssel ellátott kerek fogantyú kézreálló, ezért különösen jól meg lehet fogni. A felület dekoratív és fényes. A fogantyú rendkívül szép kialakítású, ezért a csaptelepnek is szép megjelenést kölcsönöz.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873932052
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Menet: | G 3/8 |
| Anyag: | Krómozott sárgaréz |
| Felület: | Krómozott |
| Víztakarékosság: | Víztakarékos funkció nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 52 g |
| Magasság: | 4,0 cm |
| Szélesség: | 7,0 cm |
| Mélység: | 7,5 cm |









