OBI sárgaréz csapfelsőrész 21 mm (G 1/2)
Cikkszám 3189834Termékleírás
Cikkszám 3189834
Ezzel az OBI sárgaréz csapfelsőrésszel szerelhetők a fogantyúk a mosdó és mosogató csaptelepekre a fürdőszobában és a konyhában. A külön megvásárolható pótfogantyúkkal együtt a csapfelsőrész megbízhatóan szabályozza a kiáramló vízmennyiséget. A csapfelsőrész különösen stabil sárgarézből készült A 21 mm-es (G 1/2) külső menetnek köszönhetően közvetlenül a csaptelepbe illeszthető. Minden szokványos fogantyúhoz, és hideg- vagy meleg vizes csatlakozásokhoz is használható.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873932489
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Menet: | G 1/2 |
| Anyag: | Krómozott sárgaréz |
| Felület: | Sárgaréz |
| Víztakarékosság: | Víztakarékos funkció nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 65 g |
| Magasság: | 2,0 cm |
| Szélesség: | 4,5 cm |
| Mélység: | 13,5 cm |







