Álló és félfutó muskátli 10 cm-es cserépben
Cikkszám 2784676Termékleírás
Cikkszám 2784676
Álló és félfutó muskátli 10 cm-es cserépben, ideális balkonkiültetésekhez.
A gyártó adatai
Bíró Kertészeti és Kereskedelmi Zrt.
Csepeli utca 33-43
2310 Szigetszentmiklós
info@biroflora.hu
5999556210221
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 10,5 cm |
| Növekedési forma: | Függőleges |
| max. növési magasság cm-ben: | 25 cm |
| Aktuális növénymagasság: | 10 - 20 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 250 g |
| Magasság: | 18,0 cm |
| Szélesség: | 8,0 cm |
| Mélység: | 1 mm |
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!







