Árvácska válogatás fali dísz magasság kb. 50 cm Viola cornuta
Cikkszám 4660353Termékleírás
Cikkszám 4660353
Az árvácska (Viola cornuta) egy színes, rövid ideig virágzó növény, amely még az enyhe fagyokat is elviseli, azonban védeni kell az erős, hó nélküli fagyoktól. Ez a bájos növény nemcsak tavasszal virágzik, hanem egy második őszi virágzással is gyönyörködtet.
Jó tápanyagellátással és az első virágzás utáni metszéssel hosszan tartó virágzást biztosít. Könnyen ápolható tulajdonságainak köszönhetően a fali cserépben lévő árvácska válogatás kedvelt cserepes növény, amely élénk színeivel gazdagítja az erkélyt és a teraszt.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4002420954341,8719194340046
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Futtatórács szükséges: | Nincs szükség futtatórácsra |
| Virágszín: | Keverék |
| Illat: | Illattal |
| Örökzöld: | Nyári zöld |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Növekedési forma: | Függő |
| max. növési magasság cm-ben: | 20 cm |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| Ápolási igény: | Kezdőknek ajánlott |
| Télálló: | Enyhe fagyoknak ellenáll |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is alkalmas |
| Virágzási időszak kezdete: | Február |
| A virágzás vége: | Április |
| Trágyázás: | Csak ritkán trágyázza |
| Aktuális növénymagasság: | 50 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 25 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,80 kg |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 60,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



